TANECZNE

To zajęcia łączące elementy aerobiku i rozmaitych tańców m.in. latynoamerykańskich (salsy, samby). Treningi są intensywne, poprawiają kondycję i koordynację ruchową. Pomagają spalić zbędną tkankę tłuszczową, świetnie kształtują figurę i nadają ruchom gibkości. Ciekawe, wyszukane choreografie są dalekie od monotonii, a energetyczne rytmy pobudzają do wysiłku, dodają pewności siebie i pozwalają uwolnić emocje.    


 FITNESS LATINO - Jest bardzo innowacyjnym systemem aerobicu, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem. To te zajęcia są idealne dla osób cierpiących na nadmiar energii. Zajęcia choreograficzne w klimacie latynoamerykańskim (salsa, cha-cha, rumba) sprawią, że nogi same poniosą Cię do tańca. Jest to alternatywa dla fitnessu - SPALACZ TŁUSZCZU innowacyjny systemem aerobicu, dzięki któremu poprawisz kondycję, wymodelujesz sylwetkę, nauszysz się płynnie poruszać biodrami i sprawisz, że Twoje ciało będzie nabierze lekkości i sprężystości.

ZUMBA - Zumba to zajęcia zainspirowane latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku. Idealne zajęcia zarówno dla Pań jak i Panów.  Trening oparty jest na prostych krokach tanecznych wykonywanych w rytm marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco czy tańca brzucha. Podczas jednej godziny zajęć wydatek energetyczny sięga nawet 600kcal. Jeżeli chcesz w krótkim czasie ukształtować swoją sylwetkę to ten nowoczesny system fitnessu jest idealny dla Ciebie a przy okazji dostarcza świetnej zabawy.