Trenuj w jednym z najbardziej klimatycznych klubów fitness w Krakowie!

Fit by Step umiejscowiony w budynku dawnego kina Wolność to wyjątkowy zakątek na mapie Krakowa. Nie bez powodu w nazwie pojawiły się słowa „family fitness club”, bo jest to przestrzeń, gdzie ćwiczyć mogą całe pokolenia.

Z dbałością o atmosferę i wysoką jakość treningów każdego dnia troszczymy się o Wasze zdrowie, energię i dobre samopoczucie. Wiemy, jak ważne jest zadowolenie z własnego wyglądu, dlatego dbamy o Wasze piękno z każdej strony - począwszy od zajęć grupowych, gdzie łączymy harmonijną pracę ciała i duszy, przez skuteczny trening w części siłowej po relaks w saunie i na drenażu limfatycznym.

FIT BY STEP family fitness club to grupowe zajęcia mentalne, funkcjonalne, wzmacniające oraz taneczne.

Fit by step to klub, w którym w rodzinnej atmosferze zadbasz o siebie tak, żeby czuć się zdrowo i atrakcyjnie.