KOMUNIKAT RODO

Najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Witaj ,

w Klubie  Fit by Step  nieustająco dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam przekazujesz. Dlatego też wprowadzamy Politykę Prywatności, która spełnia  założenia i realizuje wymogi Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Polityka Prywatności  obowiązuje  od dnia 25 maja 2018 r. Możesz  zapoznać się z jej treścią  tutaj , do czego serdecznie Cię zachęcamy .

RODO: Unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które zacznie obowiązywać z dniem 25 maja 2018 r.

Zapoznaj się również z uaktualnionym  Regulaminem Klubu Fit By Step – tutaj .

Polityka Prywatności i Regulamin są również dostępne w Recepcji Klubu .

Pozdrawiamy,
Właściciele i Zespół Fit By Step