Vibra fitvibExcel

Profesjonalna platforma wibracyjna Vibra fitvibExcel - super efektywny sposób na wzmocnienie mięśni!!!
Rewolucja w bezwysiłkowym odchudzaniu!

W ciągu 20 minut, osiągniemy rezultat odpowiadający 4 godz. ćwiczeń na siłowni!

Po raz pierwszy w Krakowie - najnowocześniejsza platforma wibracyjna.

Whole BodyVibration (WBV) to nowatorska metoda treningowa, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów klubów fitness 
i salonów odnowy biologicznej. Trening wibracyjny (WBV) oparty jest na stymulacji mięśni drganiami mechanicznymi o odpowiedniej amplitudzie i częstotliwości.

Drgania te wywołują odruchowe skurcze włókien mięśniowych – mięśnie kurcząc się efektywnie pracują bez udziału naszej świadomości. Podczas treningu tradycyjnego kurczy się zaledwie 40% włókien mięśniowych, natomiast WBV pobudza aż do 100% włókien. Trening wibracyjny działa stymulująco również na tkankę łączną i kostną, na system nerwowy oraz gospodarkę hormonalną.

Platforma Fitvibexcel porusza się w górę i w dół z częstotliwością od 20 do 60 razy na sekundę. Te pionowe drgania wywołują ciągłe mikrorozciągnięcia włókien mięśniowych. One prowadzą do powstania tonicznego odruchu rozciągowego, 
a w konsekwencji do skurczu mięśnia. Należy zaznaczyć że tylko drgania 
o prawidłowych parametrach wywołują pożądaną pracę mięśnia.

Podczas treningu tradycyjnego kurczy się zaledwie 40% włókien mięśniowych, natomiast WBV pobudza aż do 100% włókien. Trening wibracyjny działa stymulująco również na tkankę łączną i kostną, na system nerwowy oraz gospodarkę hormonalną.

Trening wibracyjny ma dwa rodzaje zalet:

  • Poprzez utrzymywanie konkretnej pozycji na platformie wibracyjnej przez określony czas, zmuszamy nasze mięśnie do pracy. Dzięki temu coraz więcej włókien mięśniowych jest aktywowanych i angażowanych do skurczu. Dotyczy to głębokich warstw mięśni, które podczas treningu tradycyjnego w bardzo małym stopniu ulegają aktywacji.

  • Dzięki treningowi na Vibra fivibExcel mięśnie w sposób bezpieczny i bardzo efektywny ulegają maksymalnemu skurczowi.