DZIEŃ OTWARTY

No to czas na zapowiedzianą niespodziankę!

28 maja, czyli już w najbliższy piątek, zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY :)

PAMIĘTAJCIE jednak, że w ten dzień, jak i w kolejne, obowiązywać będą zasady bezpieczeństwa związane z pandemią. Dlatego ilość osób na konkretne zajęcia oraz na siłownie jest ograniczona. W związku z tym, jeśli chcecie mieć pewne miejsce czy to na siłownię, czy na zajęcia, zarezerwujcie sobie wcześniej miejsce. Najlepiej zrobić to przez strefę klienta.

Opcja zapisu dostępna jest wyłącznie dla osób z aktywnym karnetem, dlatego jeśli nie macie żadnego zakupionego karnetu dodajcie do swojego konta karnet poza 0zł o nazwie: Dzień otwarty.

Co Was czeka w tym dniu?

- Klub będzie otwarty od 8:00 - 22:00.

- Jeśli w tym dniu zjawicie się w klubie, będziecie mogli zakupić jakikolwiek karnet z naszej nowej oferty (będzie widoczna na stronie oraz w panelu od 26.05) z 20% rabatem.

- Zajęcia otwarte, w których będziecie mogli uczestniczyć:

SALA DOLNA:

17:00 Cross z Darkiem

18:15 ZUMBA z Anią

SALA GÓRNA:

16:30 Joga z Kasią S. (nową instruktorką)

17:45 Pilates z Iwoną.

Równocześnie chcemy zaznaczyć, że oficjalnie z pełną ofertą startujemy 31 Maja.

Do zobaczenia!