Masz kartę Multisport? Zobacz jak korzystać z zajęć online

26.11.2020

Drogi MultiSportowcu!

Jeśli posiadasz aktywną kartę MultiSport, zapraszamy do udziału w treningach online, które na żywo poprowadzą nasi trenerzy.

Chcesz skorzystać z zajęć online w ramach Programu MultiSport?

1. Wejdź na stronę www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/, zaloguj się na swoje konto i wygeneruj kod!

2.Jeżeli jeszcze nie masz konta, kliknij w ikonę „Załóż konto”. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, numer aktywnej karty MultiSport oraz adres e-mail.

Kod wygenerowany na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ otrzymasz od razu.

3. Otrzymany kod przekaż nam poza pośrednictwem maila: recepcja@fitbystep.pl lub sms-em 668 699 389 (nie zapomnij się podpisać)

4. W wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję dostępu do organizowanych przez nas zajęć online.
Każdego dnia można pobrać tylko jeden kod MultiSport.
Kody należy wykorzystać w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wygenerowane.

Na zajęcia obowiązuje rezerwacja GRAFIK ZAJĘĆ ONLINE