REZERWACJA ZAJĘĆ

Chcemy usprawnić i poprawić funkcjonowanie klubu, dlatego przypominamy o kilku zasadach:

1. Rezerwacja zajęć jest konieczna, abyś mógł/mogła uczestniczyć w zajęciach. Jeśli nie zapisałeś/łaś się na zajęcia- zapytaj w recepcji czy jest to jeszcze możliwe.
2. Zapisz się na zajęcia przez strefę klienta, aplikację GYMup!, facebook'a, bądź dzwoniąc do klubu.
Staraj się dokonywać zapisów przez internet, aby usprawnić obsługę i żebyś nie musiał/a czekać w kolejce.
3. Zapisu możesz dokonać z 7 dniowym wyprzedzeniem.
4. Odwołaj rezerwację zajęć do 3h przed ich rozpoczęciem, gdy Cię nie będzie, aby nie blokować miejsca innym.
5. Nie spóźniaj się na zajęcia! Brak rozgrzewki może spowodować kontuzję. Gdy zajęcia się rozpoczną Twoja rezerwacja przepada.
6. Zależy Ci aby dostać się na zajęcia, a jesteś na liście rezerwowej? Poczekaj aż wejdą wszyscy z listy głównej, jeśli ktoś nie dotrze na zajęcia znajdziesz się na liście głównej i zostaniesz zaproszony/a na salę ćwiczeń.
7. Lubisz ćwiczyć na czystej sali? Pamiętaj zmienić obuwie przed wejściem na salę.
8. Pamiętaj zabierać ręcznik i kładź go na macie - higiena jest bardzo ważna zarówno dla Ciebie jak i dla innych uczestników naszych zajęć.

Zależy nam, abyś wychodził/a z naszych zajęć zawsze zadowolony/a i pełny/a pozytywnych endorfin.

Do zobaczenia na zajęciach!