WARSZTATY CHI KUNG 10:30-12:00

Sztuka kultywowania zdrowia i długowieczności.

Zapraszamy na warsztaty Chi Kung:
START: 12.10 (sobota)
CZAS: 10:30 - 12:00 (zmiana godziny z 12:00 od 26.10)
KONIEC: 30.11 (sobota)
PROWADZĄCY: Michał Kościelny

Celem Chi Kung jest gromadzenie energii życiowej i zapewnienie jej harmonijnego przepływu, wzmacnianie, zapobieganie chorobom i leczenie.
Chi Kung wzmacnia również mentalnie – uczy jak regulować i uspokajać umysł, podnosi ducha witalności, wzmacnia siłę woli, cierpliwość, wytrwałość oraz wiarę we własne możliwości. W treningu Chi Kung stopniowo wprowadza się metody regulacji ciała, oddechu, umysłu, energii i ducha witalności.
Chi Kung jest obecnie jednym z pięciu „filarów” tradycyjnej medycyny chińskiej. Należą do nich akupunktura, masaż, dietetyka, ziołolecznictwo i właśnie Chi Kung.

Na WARSZTATY obowiązuje:
- specjalny karnet na 7 wejść poza 140zł (czas trwania warsztatów to 7 tygodni, 2.11 w związku ze Świętem zmarłych zajęć nie będzie)
- wejście jednorazowe poza 30zł
Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsca (przez stronę, aplikację lub w recepcji klubu), ponieważ minimalna ilość osób na warsztatach to 5 osób.